+359 893 560 360

Най-добрите CMS и SaaS системи за свързване на уеб сайта с дигиталния маркетинг в Социалните медии

CMS и SaaS системи: Едно от най-важните неща при създаването на уеб сайт е да знаете, че той ще може да бъде рекламиран след това. Без рекламата, не можете да привлечете аудитория към уеб сайта си. За това дигиталният маркетинг е толкова важен.

Към него е важно да подчертаем платформите, с които при създаването на уеб сайта, ще може да бъде свързан със социалните медии за по-лесен начин. Така ще можете да имате цялата информация от уеб сайта си.

Без свързването на уеб сайта с онлайн магазина Ви е възможно да не успеете да създадете реклами с особено голяма възвръщаемост.

Нека започнем с:

Най-добрите CMS системи за свързване на Социалните медии и дигитален маркетинг:

CMS системи за лесно свързване със социални медии

 

1. WordPress CMS:

Плюсове: Масивна екосистема на плъгини с многобройни опции за интегриране на социални медии (планиране, анализи и т.н.). Силно персонализиран. Голяма общност и подкрепа.

Минуси: Може да стане сложно за начинаещи с много добавки. Сигурността може да бъде проблем, ако не се поддържа правилно.

2. Drupal:

Плюсове: Мощена и гъвкава CMS система, отличена за големи организации и сложни уебсайтове. Вградени силни възможности за интегриране на социални медии.

Минуси: Изисква повече технически познания.

3. Joomla:

Плюсове: Удобен за потребителя интерфейс. Добър за начинаещи. Предлага набор от разширения за интегриране на социални медии.

Против: Може да не е толкова персонализиран или мощен като WordPress или Drupal за много сложни задачи.

4. HubSpot CMS:

Плюсове: Интегриран с платформата за маркетингова автоматизация на HubSpot, осигуряваща безпроблемно управление на социалните медии заедно с други маркетингови инструменти.

Минуси: Може да бъде по-скъпо.

Най-добрите SaaS системи за свързване на Социалните медии и дигитален маркетинг:

Най-добрите SaaS системи за свързване със социалните мрежи

 

1. Shopify SaaS:

Плюсове: Създаден специално за онлайн продажба, Shopify предлага стабилни функции като управление на инвентара, обработка на поръчки, множество начини за плащане и обширна екосистема на приложения за разширяване на функционалността.

Минуси: Ще имате такси за транзакции, освен ако не използвате Shopify Payments.

2. Wix SaaS:

Плюсове: Wix е известен със своя интуитивен интерфейс за уеб дизайн, което улеснява начинаещите да създадат уебсайт без познания по кодиране.

Минуси: SaaS системата на уебсайтове на Wix понякога може да попречи на оптимизацията за търсачки (SEO), което изисква внимание  към техническите аспекти.

3. Squarespace SaaS:

Плюсове: Squarespace SaaS предлага богата колекция от професионално изработени шаблони, които могат да бъдат лесно персонализирани, за да отговарят на Вашия уникален стил.

Минуси: Squarespace обикновено е по-скъп от другите CMS системи, особено за по-големите планове и електронната търговия.

От всички системи, посочени по-горе, най-използваната система е WordPress.

Разгледайте внимателно всяка една от системите и изберете най-добрият вариант за Вас.

Направете подробен анализ за това, коя платформа ще бъде най-удобна за Вас и рекламирането на бранда Ви, след което пристъпете към действие.

Защо е нужен задълбочен анализ?

Защото всички платформи за изграждане на уеб сайт са хубави и ефективни, но ефективни само за конкретни проекти.

Ако имате нужда от помощ за създаването на уеб сайта Ви на някоя от изброените платформи, се свържете с GetSEO и ние ще Ви помогнем при избора на платформа, а след това и за самото изграждане на уеб сайта Ви. Освен това, ще създадем печелившата маркетинг стратегия, с която да успеете да достигнете до своята аудиторията.